603 803 330 ♦ SALON SUNDARA Spółka z o.o. ♦ ul. Klonowa 25, 25-553 Kielce

Nici PDO

Co to są nici PDO? Jak działają i jakie mają zalety nici PDO
Nici PDO, szybsza rekonwalescencja, bez blizn pooperacyjnych – lifting bez chirurgiczny.

Owal wymodelowany
Wraz z biegiem lat skóra twarzy zaczyna tracić swoją dotychczasową jędrność. Pojawiają się zmarszczki, drobne bruzdy oraz tzw. „chomiki”. Aby przywrócić skórze dawną świeżość polecamy zastosowanie nici PDO, dzięki nim możemy wymodelować owal twarzy, wygładzić i skorygować zwiotczałą skórę, podnieść powieki, wyszczuplić twarz, wygładzić szyję i dekolt.

Jak to działa?
Wchłanialne nici pełnią funkcję rusztowania dla zwiotczałej skóry. Umieszcza się je za pomocą cienkiej igły pod skórą, wystarczą do tego pojedyncze ukłucia. Dodatkowo polidioksanon (PDO), z którego wykonana jest nić, pobudza naturalny proces produkcji kolagenu, co gwarantuje długotrwały efekt estetyczny. W rezultacie skóra staje się napięta i wygładzona. „Stosując nici liftingujące, możemy sprawić, że pacjent będzie wyglądał młodziej. Zabieg przeprowadzany za pomocą nici jest alternatywą wobec chirurgicznego liftingu. Jego niewątpliwą zaletą jest mała inwazyjność, nie wymaga hospitalizacji, a efekty widoczne są natychmiast.

Rekonwalescencja jest o wiele krótsza, a po zabiegu nie pozostają blizny. Efekt uniesienia tkanek jest widoczny zaraz po zabiegu, a rewitalizację skóry można dostrzec już po 14 dniach. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną uzyskać subtelny i szybki efekt liftingujący.