603 803 330 ♦ SALON SUNDARA Spółka z o.o. ♦ ul. Klonowa 25, 25-553 Kielce

LAMINOWANIE RZĘS +botox

 

LAMINOWANIE RZĘS +botox

czyli keratynowy lifting rzęs, to połączenie odżywiania, trwałego podkręcania i przyciemnienia rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości.

Jeśli Twoje naturalne rzęsy są cieniutkie i proste albo gdy z różnych powodów nie możesz lub nie chcesz poddawać się zabiegowi przedłużania i pogrubiania rzęs w salonie, z laminowania będziesz bardzo zadowolona. Zabieg delikatnie uniesie, pogrubi i podkręci rzęsy oraz nieco je przyciemni. Bez uczucia ciężkości. Do tego wzmocni rzęsy naturalne i sprawi, że staną się bardziej widoczne. Efekt utrzymuje się ok 6-8 tygodni.

Laminowanie rzęs jest polecane osobom, których rzęsy są cienkie, rzadkie, proste, jasne. Po wizycie włoski, dzięki farbowaniu preparatem barwiącym, stają się ciemniejsze i zyskują wyrazistość. Nakręcenie sprawia, że zdają się naturalnie uniesione i podkręcone jak po użyciu zalotki. Laminowanie ma równie niezaprzeczalne działanie prozdrowotne. Keratyna pozostawia na włoskach osłonkę, która oprócz dodania rzęsom objętości, chroni je przed działaniem UV, wilgocią i składnikami podrażniającymi np. w kosmetykach.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg jest w 100% bezpieczny , bezbolesny i odprężający. Klientka ma wykonywany zabieg na leżąco z zamkniętymi oczami. Preparaty wykorzystywane do laminacji i liftingu rzęs, nie dotykają i nie podrażniają oczu.

Jak pielęgnować rzęsy po zabiegu LVL?

Aby efekt utrzymał się jak najdłużęj należy w ciągu 24 godzin po wykonanym zabiegu pamiętać aby: – nie pocierać oczu – unikać sauny, basenów – nie moczyć rzęs – nie korzystać z zabiegów parowych – nie malować rzęs do 24h po zabiegu.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu:

  • zespół suchego oka
  • choroby alergiczne oczu
  • zapalenie spojówek
  • jaskra
  • zaćma
  • retinopatia cukrzycowa
  • jęczmień
  • soczewki kontaktowe (są przeciwwskazaniem jedynie podczas zabiegu)

Czy zabieg można powtórzyć?

Lifting rzęs można powtarzać w zależności od czasu wzrostu naszych naturalnych rzęs. Zazwyczaj jest to okres 1,5 – 2 miesięcy.