PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODA OBJĘTOŚCIOWA 200 zł, uzupełnienie po 3 tyg 150 zł

 


Ta precyzyjna i efektowna metoda polega na doklejeniu do każdej pojedynczej rzęsy naturalnej 1 sztucznej.

zabieg trwa ok 2,5 h.

Dzięki tej metodzie zyskasz uwodzicielskie spojrzenie bez codziennego, uciążliwego tuszowania. Uzyskasz naturalny efekt dobrze wytuszowanych rzęs, a nie widocznych na pierwszy rzut oka plastikowych zbyt długich doklejek. Efekt utrzymuje się ok. 3-4 tygodni- po tym czasie należy przyjść na uzupełnienie gdyż w związku z naturalnym procesem wypadania i wzrostu nowych naszych naturalnych rzęs stopniowo będą się przerzedzać.

Praca na bardzo dobrej jakości produktach (rzęsy MINK, SILK, wysokiej jakości kleje trwałe i delikatne dla oczu), dostępne kolorowe kępki

Posiadamy odpowiedni certyfikat do wykonywania tego zabiegu.

Dobrze wykonany zabieg nie obciąża ani nie niszczy naturalnych rzęs

Odradzamy również z korzystania z usług osób prywatnych "na lewo, po domach" - wykonywanie takich usług jest nieuczciwe i karalne w naszym kraju. Najczęściej są to osoby bez wykształcenia kosmetycznego, ani certyfikatów, nie posiadające odpowiedniego sprzętu do sterylizacji /dezynfekcji narzędzi = wysokie ryzyko zakażeń chorobami dermatologicznymi, pracujące na tanich materiałach, a jakość ich usług zostawia wiele do życzenia.

 

WAŻNE: na zabieg należy przyjść bez makijażu i kremu na oczach, w przypadku szarych/jasnych rzęs zrobić minimum 3 dni wcześniej granatowo-czarną lub czarną hennę na rzęsy, położyć się i uzbroić się w cierpliwość (doskonale rozumiem że trochę plecki bolą i się nudzi pod koniec) - ale taki zabieg niestety musi trwać,  a cierpliwa Klientka= spokojna stylistka-a to = las rzęs :)