NOWOŚĆ BOTOX SUPER CENA 300 ZŁ za okolicę ZAPRASZAM

Zapraszam na nowy zabieg w Salonie SUNDARA Botox/Azzalure PROMOCJA - tylko 300 zł za okolicę (oczy, czoło, lwia zmarszczka) Toksyna botulinowa podana domięśniowo ogranicza mimikę, w konsekwencji czego skóra przestaje się marszczyć, zmarszczki mimiczne stają się niewidoczne, a twarz wygląda na zrelaksowaną.Zabieg z toksyną botulinową łagodzi rysy twarzy i jest również świetnym zabiegiem profilaktycznym, zapobiegającym powstawaniu głębokich zmarszczek, dlatego mogą z niego korzystać nawet bardzo młode dziewczyny, już od 25 roku życia. Zabieg z toksyną botulinową najczęściej stosowany jest do spłycania bruzd poprzecznych i pionowych na czole (tzw. lwiej zmarszczki) oraz zmarszczek wokół oczu (tzw. kurzych łapek). Zmarszczki biorą się z nadmiernej aktywności mięśni w określonych częściach twarzy. Mięsień kurczy się, kiedy dostanie odpowiedni sygnał z włókna nerwowego. Jeśli wstrzykniemy w niego botoks, nerw przestanie wysyłać impulsy, a to doprowadzi do braku aktywności mięśnia. Efekt utrzymuje się na ogół ok. 6 miesięcy.

WSKAZANIA Preparat ten przeznaczony jest dla osób, które chcą pozbyć się zmarszczek głównie w górnej części twarzy, czyli zmarszczek mimicznych. Są to zmarszczki, które występują często już u bardzo młodych osób, ponieważ związane są z żywą mimiką twarzy. W przypadku zmarszczek bardzo głębokich i mocno utrwalonych może zaistnieć konieczność uzupełnienia zabiegu przez wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowy. Toksyna botulinowa jest szeroko stosowana w usuwaniu zmarszczek: między brwiami (zmarszczki “lwie”, okolica gładzizny czoła) poprzecznych czoła wokół oczu (kurze łapki) innych: powieki dolnej Działanie Botoxu można zauważyć już po kilku dniach, a po tygodniu widać ostateczny efekt. Utrzymuje się on do czterech miesięcy po pierwszym zabiegu. Po kolejnych zabiegach rezultaty mogą utrzymywać się znacznie dłużej. Nie należy przy tym obawiać się o swój wygląd po ustaniu działania preparatu. Kiedy Botox przestaje działać skóra jest gładka, wypoczęta i przez to bardziej elastyczna. Zmarszczki nie są tak głębokie jak przed leczeniem i dopiero z czasem powracają do wyglądu sprzed zabiegu.

PRZECIWWSKAZANIA 1) bezwzględne zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego (miastenia gravis, zespół Lamberta Eatona) cyklosporyna tubokuraryna, pankuronium, galamina sukcynylocholina nadwrażliwość na składniki preparatu (albuminy ludzkie) stosowanie następujących leków lub okres do 1 tygodnia od ich odstawienia: aminoglikozydy (streptomycyna, gentamycyna, amikacyna, kanamycyna itp.) aminochinolony (chlorochina, hydroksychlorochina) D-penicylamina (Cuprenil) linkomycyna, tetracyklina, polimyksyna miejscowe infekcje skóry ciąża, okres laktacji 2) względne zaburzenia krzepnięcia stosowanie leków antykoagulacyjnych (np. aspiryna)