czaruj spojrzeniem.... NOWOŚĆ!! PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS-metody objętościowe 2D - 10D

Długie i gęste rzęsy - CZARUJ SPOJRZENIEM.....Przedłużanie i zagęszczanie rzęs – KIELCE


METODA 1:1

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs pozwoli Ci na uzyskanie efektu gęstszych i dłuższych rzęs 24 h na dobę. Metoda przedłużania rzęs została stworzona specjalnie dla kobiet chcących pogrubić i wydłużyć naturalne rzęsy bez wysiłku, zbędnego tuszowania,. Prawidłowo wykonana aplikacja nie obciąża oka i wygląda naturalnie oraz lekko, nie niszczy naaturalnych rzęs, a także pozwala na wymodelowanie kształtu oka.
 
Jestem dyplomowana stylistką rzęs. Swoją pracę wykonuję z pasją. Posiadam stosowną wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Pracuję na bardzo dobrej jakości materiałach firmy EVOlashes - rzęsy MINK-jedwabne, ombre, syntetyczne, pięknie imitujące naturalną rzęsę, lekkie, miękkie i delikatne, oraz dobrej jakości klejach - ważna jest dla mnie jakość materiałów i bezpieczeństwo Klientki, dlatego nie oszczędzam na produktach. 
 
Do każdej Klientki podchodzę indywidualnie, słucham jej oczekiwań, proponuję stylizację odpowiednią dla niej, która podkreśli urodę jej oczu i ukryje mankamenty np. opadający kącik. Moje aplikację są lekkie, czyste- bez grudek kleju, sklejone rzęsy są dla mnie niedopuszczalne, co niestety często sie zdarza gdy wykonują Panie taki zabieg u tzw "wyklejaczek". Niestety za niska ceną idzie też zła jakość materiałów i amatorskie wykonanie.
 
Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług
 
Marta Górecka, Salon Sundara
 

Przedłużanie rzęs – metoda 1:1

Zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 oznacza, że do jednej rzęsy naturalnej doklejana jest pojedyncza rzęsa sztuczna. Powoduje to efekt zagęszczenia i przedłużenia rzęs. Do wykonania zabiegu stosuję jedynie produkty profesjonalne o wysokiej jakości, których pochodzenie znam- rzęsy nie tracą swojego połysku i kształtu, a kleje są bezpieczne dla zdrowia. Dzięki temu przedłużanie rzęs jest u mnie zabiegiem całkowicie bezpiecznym..

Efekt przedłużonych rzęs jest zniewalający i wyjątkowy- zwykłe tuszowanie rzęs nie jest w stanie mu dorównać. Na rzęsach przedłużonych metodą jeden do jednego nie ma grudek i są one perfekcyjnie rozdzielone, a także nie trzeba się już martwić o rozmazany tusz! Nie ważne czy na basenie, siłowni, saunie, czy w codziennym życiu przedłużone rzęsy zawsze wyglądają perfekcyjnie. Rzęsy przedłużone wypadają wraz z rzęsą naturalną, gdy kończy ona swój cykl życia- trwa to zwykle około 6 tygodni, dlatego dla utrzymania efektu perfekcyjnie przedłużonych rzęs należy aplikację uzupełniać co ok. 3 tygodnie.
 
Przedłużanie rzęs jest zabiegiem wymagającym dużej precyzji, dlatego powinien być wykonywany przez profesjonalną stylistkę - rzęsy przyklejane są do każdej, pojedynczej rzęsy naturalnej. Czas trwania w zależności od kondycji rzęs i techniki wykonania trwa ok 2 h.

Stosuję różne grubości, długości i skręty indywidualnie, można w ten sposób pięknie wymodelować oko.

Czy zabieg przedłużania rzęs niszczy naturalne rzęsy?

Nie. Przedłużanie rzęs w żaden sposób nie zakłóca naturalnego cyklu życia rzęsy.Oczywiście o ile jest on wykonany prawidłowo u profesjonalnej stylistki. Używam produktów bezpiecznych i sprawdzonych, dlatego wykonując u mnie zabieg przedłużania rzęs niczym nie ryzykujesz.
 
 
METODA 2D-10D
 
METODY OBJĘTOŚCIOWE (2D-10D) różnią się od metody 1:1 dodatkowym zagęszczeniem, lekkością, w zależności od upodobań Klientki można uzyskać lżejszą aplikację (np ultra light effect) lub gęstą efektowną (np milion lashes effect). Dzięki zastosowaniu ultralekkich materiałów taka aplikacja nie obciąża oka ani nie niszczy rzęs, mimo że będzie ich kilkakrotnie więcej niż naturalnych, dając przy tym spektalkularny efekt.  Metody te dają bardziej puszysty i mocniejszy look niż aplikacja metodą 1:1.
 
Rodzaje metod objętościowych:
-metoda 2-3 D (lekkie zagęszczenie bardziej naturalny look)
-metoda piórkowa (efekt lekkości, przeplatanie długości rzęs)
-metoda Extreme ( mocny look)
-metoda Russian Style (efekt szczoteczki)
- metoda Ultra Light Effect (naturalny look idealny dla słabych rzęs i dojrzałych Pań)
- metoda Million Lashes Effect (efekt miliona rzęs-jak z reklamy tuszu)
 

Czas trwania takich aplikacji to ok 2,5 h. Na zabieg należy przyjść bez makijażu, kremu na oczach, w przypadku jasnych rzęs, 5 dni wcześniej należy zrobić czarną hennę.

Czy zabieg przedłużania rzęs niszczy naturalne rzęsy?

Nie. Przedłużanie rzęs w żaden sposób nie zakłóca naturalnego cyklu życia rzęsy. Oczywiście o ile jest on wykonany prawidłowo u profesjonalnej stylistki. Używam produktów bezpiecznych i sprawdzonych, dlatego wykonując u mnie zabieg przedłużania rzęs niczym nie ryzykujesz.

 

PRZECIWSKAZANIA:

Całkowity Brak Rzęs Lub Ich Minimalna Ilość

Łysienie- Alopecia

Stany Zapalne Oka I Jego Okolic

Trichotillomania- Nerwowe Bezwiedne Wyrywanie Rzęs

Jaskra

ADHD

Znaczne Niedomykanie Się Powieki


Trwała Na Rzęsach
 
 
STYLISTKA RZĘS
 
Ważne jest, abyś przed zdecydowaniem się na zabieg u konkretnej osoby przedłużania rzęs, zapytała się na jakich produktach pracuje. Pierwszym symptomem zdradzającym, że są to produkty kiepskiej jakości będzie cena. Profesjonalne produkty nie należą do tanich, więc i zabieg przedłużania rzęs taki nie będzie. Pamiętaj, że jest to zabieg wykonywany w bezpośredniej okolicy oka, więc nie warto oszczędzać. Jeśli stylistka nie jest w stanie powiedzieć Ci, na jakich rzęsach wykonuje przedłużanie- nie decyduj się na zabieg u niej.
 
Zapytaj stylistki, jakich produktów używa do sterylizacji pęset i szczoteczek, a jakimi dezynfekuje skórę. Jeśli nie jest w stanie udzielić odpowiedzi lub twierdzi, że jest to zbędne-nie ryzykuj! Oko jest niezwykle delikatnym organem, a na niedezynfekowanych i sterylizowanych pęsetach mogą być przenoszone groźne choroby, np. nużeniec ludzki.
 
Spytaj się o sposób, w jaki stylistka wykonuje zabieg przedłużania rzęs. Prawidłową odpowiedzią jest, że aplikuje rzęsy naprzemiennie- raz na prawe, raz na lewe oko i tak do skończenia aplikacji. Sprawia to, że ilość rzęs na obu oczach jest taka sama i nie zdarzy się sklejenie rzęs, a oba oczy będą tak samo wystylizowane. Nie decyduj się na zabieg u stylistki wykonującej go najpierw na jednym oku, a później na drugim.
 
Obejrzyj prace danej stylistki -odstęp od powieki nie powinien być widoczny, a jeśli to maksymalnie milimetrowy, rzęsy powinny być przedłużone od kącika oka do kącika i nie powinno być wrażenia bałaganu na oku.
 
CENNIK:
 

1wsza aplikacja metoda 1:1- 150 zł

po 3 tyg - 100 zł

po 2 tyg - 70 zł

 

1wsza aplikacja 2D-3D - 250 zł

po 3 tyg - 170 zł

po 2 tyg - 120 zł

 

1wsza aplikacja 6D-10D (million lashes effect) - 300 zł

po 3 tyg - 220 zł

po 2 tyg - 140 zł